Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Zatyczki przeciwhałasowe

ZATYCZKI PRZECIWHAŁASOWE 3M 1271 ZE SZNURKIEM

Wielorazowe wkładki przeciwhałasowe 1271 zaprojektowane do umieszczenia w kanale słuchowym, służą do ochrony słuchu przed niebezpiecznymi poziomami hałasu.
Unikalne kołnierze zewnętrzne ułatwiają utrzymanie położenia wkładek w kanale słuchowym, poprawiając komfort noszenia i skuteczność ochrony. Miękki materiał zapewnia dodatkowy komfort użytkowania. Zakończenie wkładki w formie uchwytu ułatwia poprawne założenie wkładek. Pojemnik z klipsem na pasek ułatwia przechowywanie wkładek podczas przerw w ich użytkowaniu. Poliestrowy sznurek chroni przed zgubieniem wkładek i umożliwia noszenie na szyi podczas przerw w ich użytkowaniu. SNR=25dB, H=27dB, M=22dB, L=20dB.

ZATYCZKI PRZECIWHAŁASOWE EAR SOFT YELLOW NEONS

Wkładki EAR soft wykonane są z wolno rozszerzającej się, przyjaznej dla środowiska pianki poliuretanowej
Wkładki douszne zapewniają równy rozkład nacisku, są elastyczne i gwarantują dobrą izolację przy zachowaniu optymalnej wygody
EAR soft Yellow Neons dostępne są również z niebieskim winylowym sznurkiem połączeniowym, do zastosowań przy produkcji żywności i w przetwórstwie spożywczym
Pianka pamiętająca kształt.
Zakres tłumienia 95 dB(A)-110 dB(A)

ZATYCZKI PRZECIWHAŁASOWE EC-1001

Zatyczki EC-1001 spełniają wymagania normy EN352-2
Pianka PU w kolorze żółtym
NRR: 34dB

ZATYCZKI PRZECIWHAŁASOWE EC-1001C

Zatyczki EC-1001C spełniają wymagania normy EN352-2
Pianka PU w kolorze pomarańczowym
Połączone sznureczkiem PCV
NRR: 34dB

ZATYCZKI PRZECIWHAŁASOWE NA PAŁĄKU 3M

Wkładki z pianki poliuretanowej na pałąku nie ingerują w wewnętrzny przewód słuchowy. Sprężyna dociskowa może być umieszczona z tyłu głowy lub pod brodą. Dzięki temu możliwe jest stosowanie jej z innymi ochronami indywidualnymi. Łatwe w konserwacji. Wymienne końcówki 3M 1311 z pianki poliuretanowej gwarantują wysoką higienę użytkownika.
Waga: 13g. SNR=25-26 dB (w zależności od sposobu noszenia).