Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Odzież wodochronna

UBRANIE WODOCHRONNE PROS 101/001

W skład kompletu wchodzi kurtka 3/4 mod. 101 i spodnie ogrodniczki mod. 001 sprzedawane w komplecie bądź oddzielnie.
Wykonane z dzianiny poliestrowej powleczonej polichlorkiem winylu, gramatura 350 gram/m².
Produkt wykorzystywany jest wszędzie tam gdzie praca wykonywana jest w trudnych i niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Dzięki obustronnemu zgrzewaniu szwów prądem wysokiej częstotliwości produkt chroni przed silnym wiatrem oraz deszczem. Kurtka wyposażona w kaptur zamontowany na stałe, ściągający się w części twarzowej jak i wiatrołapy.
Kolory: zielony, żółty, niebieski CPN, granatowy, czarny, pomarańczowy, biały, czerwony.
Produkt spełnia europejskie normy: PN-EN 340 i PN-EN 343.

KURTKA PRZECIWDESZCZOWA PROS 616

Kurtka zapinana na zamek przykryty plisą. Posiada kaptur, wiatrołapy w rekawach i dwie boczne kieszenie. Model produkowany z wodoochronnej tkaniny Plavitex, przeznaczony do użytku w niesprzyjających warunkach pogodowych. Zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem i deszczem. Technika obustronnego zgrzewania zwiększa wytrzymałość szwów. Produkt spełnia standardy europejskich norm: EN ISO 13688 i EN 343.

SPODNIE PRZECIWDESZCZOWE PROS 112

Spodnie do pasa z regulacją obwodu nogawek za pomocą nap. Model produkowany z wodoochronnej tkaniny Plavitex, przeznaczony do użytku w niesprzyjających warunkach pogodowych. Zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem i deszczem. Technika obustronnego zgrzewania zwiększa wytrzymałość szwów. Produkt spełnia standardy europejskich norm: EN ISO 13688 i EN 343.

KURTKA PRZECIWDESZCZOWA GROSVENOR PU

Kurtka wodochronna GROSVENOR posiada transpiratory powietrza oraz otwory wentylacyjne na plecach, zapięcia na zamek, kryte listwą na rzepy, mankiety z wszytymi ściągaczami, kaptur ze sznurkiem pozwalającym na regulację, chowany w wysokim kołnierzu, elementy odblaskowe.

Ubranie GROSVENOR z poliuretanu jest super lekkie i zachowuje elastyczność w niskich temperaturach.
Kolory: granatowy, zielony, pomarańczowy

SPODNIE PRZECIWDESZCZOWE GROSVENOR PU

Spodnie przeciwdeszczowe GROSVENOR wykonane ze 100% poliuretanu na kanwie tkaniny poliestrowej.
Super lekkie - niska waga zapewnia komfort użytkowania.
Tkanina zachowuje elastyczność w niskich temperaturach, stabilność koloru nawet podczas długotrwałego użytkowania, zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza, elementy odblaskowe poprawiają widoczność zarówno w nocy, jak i w dzień.
Kolory: granatowy, zielony, pomarańczowy


KURTKA PRZECIWDESZCZOWA NYLON


Kurtka wykonana z nylonu o grubości 0,18 mm powleczonego PCV od wewnątrz. Posiada transpiratory powietrza, kaptur chowany w kołnierzu orazkaptur ściągany sznurkiem. Boczne kieszenie kryte listwą. Ściągacze w rękawach.
Lekka, wygodna i praktyczna odzież przeciwdeszczowa. Po złożeniu mieści się w niewielkiej saszetce.

 

KOMPLET PRZECIWDESZCZOWY NYLON


W skład kompletu wchodzi kurtka 3/4 i spodnie do pasa sprzedawane razem badź oddzielnie sama kurtka. Komplet uszyty jest z materiału poliesterowego powleczonego jednostronnie PVC (nylon). Produkt posiada wszystkie właściwości odzieży nieprzemakalnej. W celu zwiększenia wodoszczelności została zastosowana technika podklejenia szwów taśmą poliuretanową. Komplet pakowany jest w estetyczną i bardzo wygodną torebkę (z zamkiem) wykonaną z tego samego materiału co produkt. Aby podnieść walory estetyczne i funkcjonalność produktu kaptur można chować w stójce zapinanej na zamek. Kolory: granatowy, zielony.

PŁASZCZ PRZECIWDESZCZOWY NYLON

Komfortowy lekki płaszcz przeciwdeszczowy. Mocne szyte szwy impregnowane od wewnątrz. Płaszcz posiada nieprzemakalny kaptur, który może być chowany w kołnierz.
Rozmiary: M, L, 2XL, 3XL, 4XL