Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Tkaninowe

RĘKAWICE BAWEŁNIANE RWKB

Rękawice ochronne wykonane z bawełny. Dobrze przepuszczają powietrze, pozwalając oddychać skórze, nie elektryzują się i są wygodne w noszeniu, doskonale dopasowują się do dłoni, dzięki czemu zapewniają czucie trzymanego przedmiotu, przeznaczone do prac, w których wymagana jest manualność, świetnie sprawdzają się jako wkład do innych rękawic.
Rozmiary: 7, 8, 9, 10
Produkt zgodny z normą EN420

RĘKAWICE BAWEŁNIANE ZE ŚCIĄGACZEM RWKBS

Rękawice ochronne wykonane z bawełny. Zakończone ściągaczem, co zabezpiecza przed odstawaniem rękawicy, dobrze przepuszczają powietrze, pozwalając oddychać skórze, nie elektryzują się i są wygodne w noszeniu, doskonale dopasowują się do dłoni, dzięki czemu zapewniają czucie trzymanego przedmiotu, przeznaczone do prac, w których wymagana jest manualność, świetnie sprawdzają się jako wkład do innych rękawic.
Rozmiary: 7,8,9,10
Produkt zgodny z normą EN420

RĘKAWICE RFLOWER

Rękawice ochronne wykonane z nylonu. różnokolorowe wzory
Rozciągliwe i wytrzymałe, mimo iż są cienkie. Elastyczne, dzięki czemu świetnie dopasowują się do dłoni. Nie kurczą się, co umożliwia pranie rękawic. W pakiecie znajduje się 6 par o różnych kolorach i wzorach.

RĘKAWICE DZIANE 1-STRONNIE NAKRAPIANE

Rękawice dziane jednostronnie nakrapiane PCV wykonane z mieszanki bawełny i poliestru.
Produkt zgodny z normą EN420

RĘKAWICE DZIANE 1-STR NAKRAPIANE RDZN600

Rękawice ochronne wykonane z grubej dzianiny o składzie 25% poliester, 75% bawełna i gramaturze 600g. z jednostronnym nakropieniem. Nakropienie z PCV na części dłonicowej zapewnia dobrą chwytność podczas przenoszenia towarów, a także zwiększa trwałość rękawicy. Połączenie poliestru z bawełną tworzy rękawice rozciągliwą, a zarazem przewiewną i bardziej wytrzymałą, zakończone ściągaczem.

RĘKAWICE DRELICHOWE NAKRAPIANE

Rękawice dziane robocze jasny drelich z nakropieniem czarnym.
Rozmiar: 10.5
Produkt zgodny z normą EN420

RĘKAWICE DRELICHOWE PIKOWANE

Rękawice ochronne drelichowe, 100% bawełna, pikowane, co zabezpiecza przed przesuwaniem się podszewki, wykorzystywane do ogólnych prac mechanicznych.
Rozmiar: 10,5
Produkt zgodny z normą EN420