Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Półbuty ochronne

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX-POPULAR FUSION S1, 01
Półbut roboczy bezpieczny FUSION S1 wykonany ze skóry zamszowej o gr.1,6-1,8 mm. Występują w kilku wariantach kolorystycznych oraz w dwóch wersjach z metalowym podnoskiem (S1) lub bez (01).
Podeszwa gumowa, odporna na węglowodory olejoodporna, antyelektrostatyczna, antypoślizgowa SRA. Elementy odblaskowe
Norma EN ISO 20345

PÓŁBUTY OCHRONNE ISSA 36200 TACKLE S3 METAL FREE


Obuwie ochronne S3 bez metalu (z kompozytowym podnoskiem i tekstylną wkładką antyprzebiciową) z nubuku z oddychającymi wkładkami typu cordura. Elastyczność, lekkość i komfort pozwalają na zastosowanie obuwia zarówno wewnątrz pomieszczeń jak również na zewnątrz a także na nierównych powierzchniach (nieutwardzone, budowlane itp.). Inne zalety: Lekkość, Elastyczność, Bez metalu. Bardzo lekki - 530g (dla rozmiaru 42).

PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD N06 S1P METAL FREE ESD
Półbuty ochronne BEARFIELD N06 METAL FREE
Podnosek: kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wkładka antyprzebiciowa kevlarowa, zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N. Wierzchnia część buta skóra zamszowa. Podeszwa olejoodporna, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty,posiada właściwości antypoślizgowe SRC.
PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD K11 S1 METAL FREE

Podnosek: kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wierzchnia część buta materiał mikrofibra o grubości 1,8-2,0 mm,. Podeszwa olejoodporna, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty,posiada właściwości antypoślizgowe SRC.
PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD N05 S1P METAL FREE

Półbuty ochronne BEARFIELD N05 METAL FREE
Podnosek kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wkładka antyprzebiciowa kevlarowa, zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N. Wierzchnia część buta: siateczka wykonana ze wzmocnionego poliuretanu, skóra zamszowa. Podeszwa olejoodporna, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty,posiada właściwości antypoślizgowe SRC.

 

PÓŁBUTY OCHRONNE MIAMI S1P
Superlekkie i przewiewne półbuty ochronne DELTAPLUS z serii LIGHT WALKERS ze stalowym podnoskiem i wkładką antyprzebiciową chroniącą stopę przed przekłuciem.
Cholewka: Poliester i bawełna.
Wkładka: Wymienna, poliamid na EVA.
Podeszwa: wtryskiwana, poliuretan jednolitej gęstości.
Anty-perforacja wkładka oraz podnosek : Stal nierdzewna.
PÓŁBUTY OCHRONNE ZEPHYR Z015 S1
Półbuty ochronne z metalowym podnoskiem. Posiadają zamszową cholewkę. Zewnętrzna część podeszwy odporna jest na benzynę, oleje i inne substancje chemiczne. Posiadają gumową ochronę czubka buta oraz podeszwę antypoślizgową SRA, która ma także właściwości antyelektrostatyczne. Produkt zgodny z normą EN ISO 20345.

PÓŁBUTY OCHRONNE SAFETIX - LEMAITRE AIRFOX S1
Obuwie ochronne wykonane z naturalnej skóry welurowej, perforacja boczna i górna. Podszewka trójwymiarowa 3D
Podeszwa PU/PU, antypoślizgowa (SRC), odporna na węglowodory. Absorpcja energii pięty. Obuwie ochronne antyelektrostatyczne. Podnosek ochronny kompozytowy 200 J, dwukrotnie lżejszy od stalowego.
Obuwie zgodne z normą EN ISO 20345 S1 SRC.

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX POPULAR ZAMSZ S1P

Obuwie wykonane ze skóry zamszowej, język i kołnierz a także wstawki z boku buta wykonane z oddychającej poliestrowej siateczki. Podeszwa PU, wtryskiwana, o podwójnej gęstości, wyściółka o wysokiej higroskopijności, profilowana wkładka. Otwory perforacji po bokach wspomagają cyrkulację powietrza. Posiada metalowy podnosek, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcję energii piety, właściwości antypoślizgowe SRC. Półbut w kategorii S1P posiada stalową wkładkę antyprzebiciową.
Produkt zgodny z normą EN20345.

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX POPULAR ZAMSZ S1

Obuwie wykonane ze skóry zamszowej. Podeszwa PU, wtryskiwana, o podwójnej gęstości, kołnierz i język z poliuretanu, wyściółka o wysokiej higroskopijności, profilowana wkładka. Otwory perforacji po bokach wspomagają cyrkulację powietrza. Posiada metalowy podnosek, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcję energii piety, właściwości antypoślizgowe SRC. Produkt zgodny z normą EN20345.


PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 206 S1


Półbuty bezpieczne z metalowym podnoskiem, zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana została ze skóry zamszowej z elementami odblaskowymi i otworami wentylującymi stopę. Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z PU/PU (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka. Produkt zgodny z normą EN20345.
Rozmiary: 40-47

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 224 S1

Półbuty bezpieczne z metalowym podnoskiem, zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana nubukowej skóry + materiał typu siateczka. Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z PU/PU (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka. Produkt zgodny z normą EN20345. Rozmiary: 39-47

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 227 S1

Półbut bezpieczny z metalowym podnoskiem. Zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana z bydlęcej skóry licowej. Podeszwa wykonana została z gumy. Guma ma najlepsze parametry antypoślizgowe ze wszystkich materiałów używanych do produkcji podeszw, jest odporniejsza od innych materiałów używanych do produkcji podeszw na niską i wysoką temperaturę. Produkt zgodny z normą EN20345. Rozmiary: 39-47

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 212 S1

Półbuty bezpieczne z metalowym podnoskiem, zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana została ze skóry zamszowej. Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z PU/PU (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka. Produkt zgodny z normą EN20345.
Rozmiary: 36-47

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 214 S1

Damski półbut bezpieczny z metalowym podnoskiem. Zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka cała wykonana nubukowej skóry. Podeszwa wykonana została z gumy. Guma ma najlepsze parametry antypoślizgowe ze wszystkich materiałów używanych do produkcji podeszw i jest odporniejsza od innych materiałów używanych do produkcji podeszw na niską (mróz) i wysoką temperaturę.
Rozmiary: 36-41. Produkt zgodny z normą EN20345.

PÓŁBUTY SPORTOWE ISSA LIGHT 06784

Obuwie sportowe bez podnoska - do użytku w czasie wolnym.
Oddychająca cholewa, podeszwa wykonana z tworzywa Phylon, wkładka z kauczuku termoplastycznego.
PHYLON - nowoczesny piankowy materiał z którego wykonana jest podeszwa, zapewnia obuwiu super lekkość, elastyczność, wygodę i przede wszystkim miękkość.
Kolor: niebieski z szarą podeszwą i seledynowymi oraz odblaskowymi wstawkami.

PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD R03 S1

Półbut wiązany, kategoria ochrony S1. Podnosek kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wierzchnia część buta wykonana ze skóry dwoinowej o grubości 1,6 - 1,8 mm.
Wyściółka higroskopijna, z przewiewnej tkaniny, wchłaniająca pot. Wyściółka ze sztucznego futra. Podeszwa PU/PU o podwójnej gęstości, olejoodporna, odporna na węglowodory, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty, posiada właściwości antypoślizgowe SRC. Wkładka wymienna. Język miękki. Wyżej nalany podnosek - idealny dla brukarzy, elementy odblaskowe.

PÓŁBUTY OCHRONNE CERVA RAVEN XT S3

Półbuty ochronne z metalowym podnoskiem i wkładką antyprzebiciową. Podeszwa zewnętrzna wykonana z PU o podwójnej gęstości z absorbcją energii w obcasie. Masywne oblanie podnoska. Cholewka wykonana z wodoodpornej skóry. Masywne oblanie podnoska. Paliwo i olejoodporna podeszwa SRC. Odblaskowe elementy.

 

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX-POPULAR RED S3

Obuwie wykonane w klasie S3 z bardzo mocnej i wytrzymałej skóry dwoinowej o grubości 1,6-1,8 mm. Podeszwa odporna na węglowodory, olejoodporna, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty, posiada właściwości antypoślizgowe SRC.
Wysoko nalany podnosek kompozytowy, wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN.
Wkładka antyprzebiciowa metalowa, zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N. Elementy odblaskowe.

PÓŁBUTY OCHRONNE 201 S1, S1P, 0B

Półbut bezpieczny z metalowym podnoskiem.
Zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie.
Cholewka wykonana ze skóry typu "buffalo" o grubości nie mniejszej niż 1,6 mm ze wstawkami z materiałów sztucznych na wysokości kostki
Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z poliuretanu (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka.
Wersja S1P z wkładką antyprzebiciową w podeszwie.
Wersja 0B bez metalowego podnoska.
Produkt zgodny z normą EN20345

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX POPULAR 01

Obuwie wykonane z naturalnej, bydlęcej skóry licowanej
Podeszwa lekka PU/PU wtryskiwana, o podwójnej gęstości, antyelektrostatyczna, antypoślizgowa, absorpcja energii pięty.
Podszewka higroskopijna
Wkładka wymienna i profilowana.
Produkt zgodny z normą EN ISO 20347:2004/A1:2007
Kategoria ochrony 01