Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Pasy i torby narzędziowe

Pas do kabur i kieszeni TOPEX 79R410

Pas do kabur i kieszeni na narzędzia TOPEX wykonany z nylonu, solidny pas o szerokości 5 cm. Umożliwia mocowanie kabur, kieszeni i uchwytów narzędziowych. Posiada klamrę z regulacją obwodu pasa. Maksymalny obwód pasa 114 cm.

Kabura na elektronarzędzia TOPEX 79R415

Kabura na elektronarzędzia TOPEX wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, montowana do pasa. Posiada 4 małe kieszenie na akcesoria typu wiertła lub bity. Umożliwia przenoszenie wiertarki lub wkrętarki, wyposażona jest w pasek z klamrą zabezpieczający narzędzie przed wypadnięciem.

Kabura na wiertarkę TOPEX 79R416

Kabura na wiertarkę TOPEX wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, montowana do pasa. Posiada 4 małe kieszenie na wiertła. Umożliwia przenoszenie wiertarki, wyposażona jest w pasek ze spinkami zabezpieczający narzędzie przed wypadnięciem.

Kieszeń na narzędzia - 8 przegród, metalowe uchwyty TOPEX 79R432

Kieszeń na narzędzia TOPEX wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada 8 przegród na narzędzia oraz dodatkowo 2 uchwyty umożliwiające podwieszenie młotka i np. szczypiec. Montowana do paska od spodni.

Kieszeń na narzędzia - 11 przegród TOPEX 79R430

Kieszeń na narzędzia TOPEX wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada 11 różnych przegród na narzędzia i akcesoria. Umożliwia wygodne przenoszenie narzędzi. Montowana do paska od spodni.

Kieszeń na narzędzia - 8 przegród TOPEX 79R433

Kieszeń na narzędzia TOPEX wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada 8 różnych przegród na narzędzia. Montowana do paska od spodni.

Kieszeń na narzędzia - 4 przegrody, kieszeń na młotek TOPEX 79R431

Kieszeń na narzędzia TOPEX wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada 4 przegrody na narzędzia oraz uchwyt umożliwiający podwieszenie młotka. Montowana do paska od spodni.

Kieszeń na gwoździe TOPEX 79R421
 
 

Kieszeń na narzędzia TOPEX wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, przeznaczona do przechowywania gwoździ, śrub i innych małych elementów. Montowana do paska od spodni.

Uchwyt na młotek TOPEX 79R420

Uchwyt na młotek TOPEX wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada metalowy uchwyt umożliwiający podwieszenie młotka oraz dodatkową kieszeń na narzędzia. Mocowany do paska od spodni.