Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Pasty BHP

PASTA DO MYCIA RĄK MAX GEAR 0,5L, 5L, 10L

Pasta do mycia rąk MAX GEAR zawiera pochodne oleju kokosowego i lanoliny, dzięki temu chroni skórę rąk przed wysuszeniem i podrażnieniami. Usuwa z rąk szczególnie uporczywe zabrudzenia z tłuszczów, smarów, przepracowanych olejów, pyłów, rdzy, lakierów czy klejów. Zawiera specjalne syntetyczne ścierniwo, które poprawia skuteczność mycia. Ma nautralny poziom pH, dzięki czemu działa łagodnie ale skutecznie. Pasta jest lżejsza od wody, przez co łatwo się spłukuje i nie zatyka kanalizacji.
Dostępne opakowania: 0,5L, 5L, 10L.

 

PASTA HEAVY DUTY Z POMPKĄ 0,75L

PASTA BHP SULIMA POMARAŃCZOWA 0,5L, 4L, 15L

Żel stanowi połączenie naturalnego ekstraktu ze skórek pomarańczowych, lanoliny oraz innych składników kosmetycznych, zawiera również środek ścierny, który unosząc się w wodzie nie zapycha kanalizacji i nie osadza się na powierzchniach. Produkt posiada naturalny pomarańczowy zapach. Skutecznie usuwa zabrudzenia a jednocześnie pozostaje wyjątkowo delikatny dla dłoni. Żel przystosowany jest do stosowania za pomocą dozownika. Produkt został przebadany dermatologicznie.
Zastosowanie: Żel usuwa zabrudzenia takie jak: Smary, oleje, smoły, asfalty, farby i lakiery. Produkt należy stosować na suche ręce.
Dostępne opakowania: 0,5L, 4L, 15L

PASTA BHP SULIMA MAJSTER 0,5L, 4 KG, 12 KG

Pasta Majster jest przeznaczona dla pracowników warsztatów i zakładów przemysłowych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością - dwukrotnie wyższą niż pasty wiórowe, przyjemnym mydlanym zapachem, zawiera również środek ścierny który unosząc się w wodzie nie zapycha kanalizacji. Produkt nie powoduje podrażnienia skóry nawet przy częstym stosowaniu, zostało to potwierdzone badaniami dermatologicznymi. Dzięki swej konsystencji pasta doskonale nadaje się do stosowania wraz z dozownikami.
Zastosowanie: Pasta usuwa zabrudzenia takie jak: smary, oleje, lepkie żywice i kleje, chemia budowlana.
Dostępne opakowania: 0,5 L, 4 kg, 12 kg

PASTA BHP FLOREN CLASSIC ŚCIERNA  500G

Pasta BHP mydlano-piaskowa to łagodna pasta ze ścierniwem do mycia silnie zabrudzonych dłoni. Zawiera substancje nawilżające, nie niszczy skóry dłoni, nie powoduje podrażnień. Przeznaczona do stosowania w kopalniach, warsztatach samochodowych.
Dostępne opakowania: 500g.