Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Okulary i gogle

OKULARY OCHRONNE PACAYA STRAP

Jednoczęściowe okulary z poliwęglanu.
Zintegrowany nosek z poliwęglanu.
Zauszniki z nylonu z regulacją nachylenia.
OsŁony skroni.
Ściągana pianka chroniąca przed uderzeniami oraz przed kurzem.
Szeroka gumka zapewniająca doskonałe dopasowanie i lepsze trzymanie.
Dopasowują się do kształtu twarzy dzięki regulowanym zausznikom.
UV400.
Niezaparowujące.
Niezarysowujące.

OKULARY OCHRONNE BRAVA DELTA PLUS


Okulary z poliwęglanu jednoczęściowe z płaskimi, elastycznymi zausznikami i zintegrowanym noskiem z poliwęglanu. Łatwość użytkowania z hełmem budowlanym i nausznikami przeciwhałasowymi. Osłony skroni. Okulary zabezpieczone przed zarysowaniem.
Występują w wersjach:
BRAVAIN - z soczewkami bezbarwnymi, zgodne z normą EN170 (UV),
BRAVAJA - z soczewkami żółtymi (UV400), zgodne z normą EN170 (UV),
BRAVAFU - z soczewkami przydymionymi (UV400), zgodne z normą EN172 (ochrona przeciwsłoneczna).
BRAVAFF - z soczewkami przydymionymi, odblaskowymi (UV400), zgodne z normą EN172 (ochrona przeciwsłoneczna).

OKULARY OCHRONNE BARDEN

Okulary ochronne z regulowanymi ramionami, szkła z poliwęglanu z powłoką zabezpieczającą przed parowaniem oraz zarysowaniem. Dostępne w trzech wariantach: bezbarwne, przyciemniane, chroniące przed światłem słonecznym oraz innymi źródłami światła; żółte, zwiększające kontrast przy słabym oświetleniu.

OKULARY OCHRONNE KILIMANDJARO CLEAR AB

Jędnocześciowe okulary z poliwęglanu, bezbarwne, zabezpieczone przed zaparowaniem i zarysowaniem. Zauszniki z nylonu z regulacją. Osłona skroni. Produkt zgodny z normą: EN166 i EN170

OKULARY OCHRONNE VISITOR

Lekkie okulary o zaokrąglonych kształtach z pojedynczą szybką chroniącą oczy, mogą być noszone na okularach korekcyjnych, posiadają system wentylacji dzięki specjalnie wykonanym nausznikom, odporne na uderzenia o energii kinetycznej 1J.
Produkt zgodny z normą: EN166

 

OKULARY OCHRONNE SECULARE

Okulary przeciwodpryskowe z poliwęglanu. Bezbarwne. Szybki odporne na UV. Możliwość zakładania na okulary korekcyjne. Okulary zgodne z EN-166. Klasa optyczna - 1. Klasa odporności na uderzenia mechaniczne - S. Produkt zgodny z normą EN 166:2001.

OKULARY OCHRONNE SAMPREY'S 210-W5

Okulary SA 210-W5 wyposażone zostały w 4-stopniową regulacje długości zauszników, regulacje konta nachylenia szybki względem twarzy, są odporne na zarysowania, filtr UV400, filtr spawalniczy. Produkt zgodny z normą EN 166:2001.

OKULARY OCHRONNE SAMPREY'S 180-W5

Okulary SA 180-W5 wyposażone zostały we wkładki antypoślizgowe w końcówkach zauszników, miękki, łatwo dopasowujący się nosek, odporne na zarysowania, różne wersje zabarwienia (zaciemnienia) szybek, filtr spawalniczy. Produkt zgodny z normą EN 166:2001.

GOGLE OCHRONNE Z WENTYLACJĄ BEZPOŚREDNIĄ

Gogle ochronne z wentylacją bezpośrednią z poliwęglanu, bezbarwne. Miękka oprawka z PVC. Wentylacja bezpośrednia zapobiegaja tworzeniu się pary na soczewkach. Opaska elastyczna dziana regulowana. Zaprojektowane by chronić wzrok i okolice oczu przed odpryskami ciał stałych. Odpowiednia budowa gwarantuje pełne pole widzenia, co jest szczególnie istotne przy pracach wymagających dużej precyzji, np. przy obróbce metali, drewna. Produkt zgodny z normą EN 166:2001

GOGLE OCHRONNE Z WENTYLACJĄ POŚREDNIĄ

Gogle ochronne z wentylacją pośrednią z poliwęglanu, bezbarwne. Miękka oprawka z PVC. Wentylacja pośrednia przez 4 wywietrzniki zapobiega tworzeniu się pary na soczewkach. Opaska elastyczna dziana regulowana. Zaprojektowane by chronić wzrok i okolice oczu przed odpryskami substancji ciekłych. Odpowiednia budowa gwarantuje pełne pole widzenia, co jest szczególnie istotne przy pracach wymagających dużej precyzji. Produkt zgodny z normą EN 166:2001