Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Fartuchy

FARTUCH ROBOCZY MASTER

Fartuch ochronny typu Master wykonany z tkaniny o składzie 65% poliester, 35% bawełna, o gramaturze 262 g/m2. Zapinany na guziki, dwie boczne kieszenie, idealny do pracy w zakładach ślusarskich, jak również na magazynach.

FARTUCH ROBOCZY DAMSKI LH-COVISER

Fartuch ochronny damski z krótkim rękawem, wykonany z tkaniny o składzie: 65% poliester, 35% bawełna i gramaturze 240 g/m2, zasuwany na suwak, dwie duże kieszenie w dolnej partii oraz jedna w górnej. Troczki w pasie pozwalające dopasować fartuch do sylwetki. Idealny dla serwisu sprzątającego, a także do użytku w sklepach czy kwiaciarniach.

FARTUCH LABORATORYJNY Z POLIPROPYLENU


Fartuch laboratoryjny wykonany z polipropylenu, zapinany na napy, pod szyją wykończony kołnierzykiem, długi rękaw.

FARTUCH KWASOŁUGOOCHRONNY PROS 124

Wykonany z dzianiny poliestrowej powleczonej obustronnie polichlorkiem winylu o gramaturze 520g/m2. Fartuch posiada właściwości wodochronne. Produkt chroni pracowników przed stężonymi kwasami i zasadami oraz roztworami soli (H2SO4, HNO3, HCL, NaOH, KOH). Zaprojektowany tak, aby chronić użytkownika w jak najwyższym stopniu.
Produkt wykonany zgodnie z normami europejskimi: PN-EN 340 i PN-EN 14605 "Odzież ochronna. Ochrona przed ciekłymi chemikaliami"

FARTUCH WODOOCHRONNY OLEJOODPORNY PROS 110

Fartuch wykonany z dzianiny poliestrowej powleczonej polichlorkiem winylu o gramaturze 670g/m2. Fartuch odporny jest na wszelkiego rodzaju oleje oraz pochodne. Produkt posiada również właściwości wodochronne co pozwala stosować go w pracach narażonych na silne oddziaływanie wody. Wymiary: długość - 120cm, szerokość - 120cm.

FARTUCH BREZENTOWY TEXXOR

Fartuch brezentowy przedni, wykonany z bardzo grubej tkaniny bawełnianej w ciemnym kolorze. Mocowany na szyi oraz w pasie za pomocą grubych sznurów. W miejscu narażonym na uszkodzenia, dodatkowa warstwa tkaniny. Fartuch idealny do prac ogrodniczych, rolniczych, montażowych i innych, a także obróbki kamienia, drewna, metalu, tworzyw sztucznych. Fartuch można prać z zachowaniem wskazań dla surowej tkaniny bawełnianej kolorowej.

Rozmiar uniwersalny 100 x 80 cm, o szerokim zakresie regulacji.

FARTUCH OCHRONNY SKÓRZANY

Fartuch ochronny skórzany wykonany z JEDNEGO elementu skóry - dwoiny bydlęcej. Szelka i pasek wykonany z solidnej skóry bydlęcej krytej (licowanej). Utrzymywany szelką z dziurkami regulacyjnymi zakładaną na szyję i zapinany z tyłu za pomocą paska z dziurkami regulacyjnymi. Szelki i pasek zapinane na klamry metalowe, forma zapięcia umożliwia regulację długości czynnej fartucha i obwodu pasa. Połączenia szelek do części zasadniczej fartucha oraz połączenia zapięć metalowych wykonano przy użyciu nitów metalowych. Przeznaczony do podstawowej ochrony użytkownika przed działaniem czynników minimalnego ryzyka. CE kat. I PN - EN 340
Wymiary: 90x60cm

FARTUCH PRZEDNI PCV


Fartuch przedni podgumowany, 100% PCV, z przodu fartucha znajduje się kieszeń, zakładany na szyję z wiązaniem na paski z tyłu, dzięki czemu można idealnie dopasować fartuch do sylwetki.
Wymiary: 75x110 cm

FARTUCH PRZEDNI FOLIOWY


Fartuch przedni z polietylenu zakładany na szyję z wiązaniem na pasek z tyłu.