Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Spodnie robocze

PODNIE OGRODNICZKI

SPODNIE OGRODNICZKI BRIXTON CLASSIC

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 290 g ⁄m2
Możliwość regulacji w pasie za pomocą guzików oraz gumki wszytej w tylnej części spodni, długie, szerokie, regulowane szelki.
Kieszenie: wewnętrza kieszeń na dokumenty zapinana na zamek, dwie kieszenie boczne,
wzmocnione kieszenie boczne, wzmocniona kieszeń zapinana na rzepy, kieszeń na komórkę, kieszeń na długopisy, kieszeń na miarkę „metrówkę", szlufka na młotek.
Podwójne szwy, szyte widoczną, mocną nicią, wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność kolorów i rozmiarów,duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.

SPODNIE OGRODNICZKI BRIXTON SPARK

Materiał: Bawełna(100%)
Gramatura: 300 g ⁄m²
Możliwość regulacji w pasie za pomocą guzików oraz gumki wszytej w tylnej części spodni, długie, szerokie, regulowane szelki, spodnie posiadają szlufki na pasek.
Przestrzenne kieszenie, dwie kieszenie boczne, wzmocnione kieszenie zapinane na rzepy, kieszeń na komórkę, dwie kieszonki na długopisy, kieszeń na dokumenty, kieszeń na miarkę „metrówkę", szlufka na młotek, ergonomiczna kieszeń na nakolanniki.
Podwójne szwy, szyte widoczną, mocną nicią, wykonana z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność rozmiarów, duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.

SPODNIE OGRODNICZKI BRIXTON PRACTICAL


Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 290 g⁄m²
Możliwość regulacji w pasie za pomocą guzików, długie, szerokie, regulowane szelki.
Kieszenie:dwie kieszenie w tylnej części spodni, przestrzenne kieszenie, dwie kieszenie boczne, wzmocnione kieszenie boczne, kieszeń na komórkę, kieszeń na długopisy, kieszeń na dokumenty, kieszeń na miarkę „metrówkę", szlufka na młotek, ergonomiczna kieszeń na nakolanniki wykonana z OXFORDU.
Wzmocnienie z tyłu w miejscu narażonym na przetarcie, wstawki kolorystyczne, podwójne i potrójne szwy, szyte mocną nicią, wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność kolorów i rozmiarów,
duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.


SPODNIE OGRODNICZKI FRIDRICH&FRIDRICH BE-01-001
Materiał: 65% poliester, 35% bawełna
Gramatura: 235 g/m2
Spodnie robocze ogrodniczki, z praktycznymi, wielofunkcyjnymi kieszeniamI, wzmacniane na kolanach. Posiadają kieszenie na ochraniacze na kolana.

SPODNIE OGRODNICZKI SEVEN KINGS TOPAZ
Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 260 g ⁄m²
Spodnie wykonane z tkaniny o charakterystycznej fakturze kratki (6x6mm), wzmocnionej poprzez dodanie w stałych odstępach mocniejszych włókien (materiał typu rip-stop), co zapobiega rozdzieraniu się materiału.
Długie, regulowane szelki, możliwość regulacji w pasie za pomocą guzików oraz gumki wszytej w tylnej części spodni.
Dwie kieszenie w tylnej części spodni, przestrzenne kieszenie, dwie kieszenie boczne, kieszeń na komórkę, kieszeń na długopisy, kieszeń na dokumenty, kieszeń na miarkę „metrówkę", szlufka na młotek, ergonomiczna kieszeń na nakolanniki.
Wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność kolorów i rozmiarów, duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.

 

SPODNIE ROBOCZE NEO TOOLS 6W1 81-320

Materiał: 100% bawełna
Gramatura: 180g/m2
Spodnie robocze 6 w 1 NEO to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na liczne modyfikacje - można je nosić jako spodnie na szelkach lub bez, w trzech wariantach długości: długie, krótkie i 3/4. Dzięki temu bez względu na warunki, komfort użytkowania zostaje na wysokim poziomie. Wykonane z wysokiej jakości materiału wzmocnionego w miejscach narażonych na przetarcie. Solidne kieszenie wytrzymują nawet duże obciążenie i przechowają niezbędne podczas pracy narzędzia. Oddychający materiał to zaleta zapewniająca wysoką wygodę noszenia odzieży.

SPODNIE OGRODNICZKI MAX POPULAR

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 260 g⁄m²
Możliwość regulacji w pasie za pomocą guzików oraz gumki wszytej w tylnej części spodni, długie, szerokie, regulowane szelki.
Kieszeń w tylnej części spodni, dwie kieszenie boczne, kieszeń na dokumenty, kieszeń na miarkę „metrówkę".
Lamówka kolorowa, podwójne szwy, szyte mocną nicią, wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność kolorów i rozmiarów, duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.

 

SPODNIE OGRODNICZKI PROFESSIONAL

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 300-320 g⁄m²,
Profesjonalne szycie i estetyka wykonania, potrójne i podwójne szwy oraz liczne solidne ryglówki wzmacniajace dodatkowo miejsca szczególnie narażone na rozerwanie. Bardzo niska kurczliwość, nawet po wielokrotnym praniu, stabilność koloru.
Spodnie posiadają 6 kieszeni, dodatkowa wzmocniona kieszeń na metrówkę, wzmocnienie na tylnych kieszeniach, 2 naszyte kieszenie kolanowe pozwalajace na zastosowanie wymiennych nakolanników, szerokie szelki ze ścisłą gumą i solidnymi klamrami, wygodny i praktyczny system regulacji obwodu pasa.

SPODNIE OGRODNICZKI AJAKS

Materiał: Poliester/Bawełna/Poliester(60%/40%)
Gramatura: 310 g ⁄m2
Na karczku przodu kieszeń, kryta patką z tkaniny kontrastowej, patka wykończona lamówką, zapinana na metalowe guziki, pas tyłu z wewnętrzną gumą do regulacji obwodu, rozporek zapinany na metalowy zamek, rozporek boczny zapinany na metalowe guziki, dwie kieszenie dolne wpuszczane, wykończone lamówką, jedna kieszeń boczna, zapinana na metalowe guziki, dwie kieszenie tylne, jedna kieszeń miarowa, podwójna, potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy, szelki elastyczne z regulacją, zapinane na rozdzielcze plastikowe klamerki.

SPODNIE DO PASA

SPODNIE DO PASA BRIXTON PRACTICAL

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 290 g/m2
Spodnie do pasa z możliwością regulacji w pasie dzięki gumce, z dużą ilością praktycznych kieszeni, kieszeń na nakolanniki wykonana z materiału OXFORD, wzmocnienia w miejscach narażonych na przetarcie.

SPODNIE DO PASA BRIXTON SPARK

Materiał: Bawełna(100%)
Gramatura: 300 g/m2
Spodnie z możliwością regulacji w pasie dzięki gumce, posiadają szlufki na pasek oraz duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.
Ergonomiczna kieszeń na nakolanniki, kieszeń na miarkę „metrówkę", szlufka na młotek, dwie kieszenie w tylnej części spodni, wzmocnione kieszenie boczne.
Podwójne szwy, szyte widoczną, mocną nicią, wykonana z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność rozmiarów.

SPODNIE DO PASA SEVEN KINGS ONYX 2W1


Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 260 g/m2
Lekkie i wygodne spodnie posiadają odpinane nogawki. Spodnie posiadają szlufki na pasek, duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.
Kieszenie: ergonomiczna kieszeń na nakolanniki,kieszeń na dokumenty, kieszeń na metrówkę, dwie kieszenie w tylnej części spodni,wzmocnione kieszenie boczne, kieszeń na komórkę. Wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność kolorów i rozmiarów.

SPODNIE DO PASA SEVEN KINGS TOPAZ

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 260 g ⁄m²
Spodnie wykonane z tkaniny o charakterystycznej fakturze kratki (6x6mm), wzmocnionej poprzez dodanie w stałych odstępach mocniejszych włókien (materiał typu rip-stop), co zapobiega rozdzieraniu się materiału.
Możliwość regulacji w pasie dzięki gumce, spodnie posiadają szlufki na pasek.
Dwie kieszenie monterskie, dopinane na zamek, dwie kieszenie boczne, ergonomiczna kieszeń na nakolanniki, kieszeń na miarkę „metrówkę", szlufka na młotek, wzmocnione kieszenie zapinane na rzepy, dwie kieszenie w tylnej części spodni, przestrzenne kieszenie, kieszeń na komórkę.
Podwójne szwy, szyte mocną nicią, wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia po wielokrotnym praniu stabilność kolorów i rozmiarów, duża ilość ryglówek w miejscach szczególnie narażonych na rozprucie.
Spodnie posiadają wszysty klin w kroku zwiększający swobodę ruchów oraz komfort użytkownika.

SPODNIE DO PASA MECHANIK

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 290 g ⁄m2
Zapinane na kryty haczyk i guzik, pas tyłu z wszytą gumą na całości, rozporek zapinany na zamek, dwie kieszenie dolne wpuszczane, wloty kieszeniowe i odszycia kieszeni z tkaniny kordurowej, jedna kieszeń boczna mieszkowa, wielofunkcyjna, kryta patkami z tkaniny kordurowej, zapinanymi na rzepy, wzmocnienia kolan z tkaniny kordurowej z możliwością umieszczenia nakolanników, nad wzmocnieniami wszyta odblaskowa lamówka, jedna kieszeń tylna, kryta patką z tkaniny kordurowej, zapinana na rzepy, jedna kieszeń miarowa - podwójna, z wszytą odblaskową lamówką, pasek na narzędzia na boku prawej nogawki z tkaniny kontrastoweJ, potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy, nogawki wykończone obrębem, rygle w kolorze kontrastowym.

SPODNIE DO PASA MONTERSKIE GWB KRAMP

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 300 g/m2
Materiał poddawany procesowi wstępnego zmiękczania i kurczenia, elastyczny ściągacz w pasie, odpinane kieszenie.
Pasek parciany w komplecie, metalowe części bez dodatku niklu. Możliwość łatwego wydłużenia nogawki o 6 cm, wewnętrzne kieszenie na ochraniacze kolan, wiele funkcjonalnych kieszeni, wzmocnione potrójne szwy, nie odbarwiają się pod wpływem światła, kurczą się nie więcej niż 2%.

SPODNIE DO PASA NEO TOOLS 81-230 - ODPINANE KIESZENIE I NOGAWKI


Materiał: Poliester 65%, Bawełna 35%
Gramatura: 267 g/m2
Wykonane z wysokiej jakości materiału, wzmocnionego w miejscach narażonych na przetarcie. Potrójnie przeszyte szwy, zwiększające trwałość łączenia oraz opcję włożenia nakolanników, co znacznie podnosi komfort pracy. Solidne, odpinane kieszenie wytrzymują nawet duże obciążenie i przechowają wszystkie niezbędne narzędzia. Odpinane nogawki pozwalają na komfortowe użytkowanie spodni nawet w wyższych temperaturach.

SPODNIE DO PASA FRIDRICH&FRIDRICH BE-01-003

Materiał: Poliester/Bawełna(65%/35%)
Gramatura: 235 g/m2
Spodnie robocze do pasa z praktycznymi, wielofunkcyjnymi kieszeniami, wzmacniane na kolanach. Posiadają kieszenie na ochraniacze na kolana.


SPODNIE DO PASA PROFESSIONAL


Materiał: Bawełna(100% )
Gramatura: 300 g⁄m²
Spodnie do pasa posiadają 5 kieszeni, dodatkową wzmocnioną kieszeń na metrówkę, wzmocnienie na tylnych kieszeniach, 2 naszyte kieszenie kolanowe pozwalajace na zastosowanie wymiennych nakolanników, ściągacz na gumę w pasie.


SPODNIE DO PASA CONSUL - KRÓTKIE SZORTY


Spodnie ochronne do pasa z krótkimi nogawkami.
Wykonane z tkaniny 65% poliester, 35% bawełna.
Gramatura 24O g/m2
Kolor: szary z pomarańczowymi dodatkami

SPODNIE DO PASA - BERMUDY 8434 OSTRZEGAWCZE

Krótkie spodenki robocze ostrzegawcze
Tkanina 60% bawełna i 40% poliester
Dwie kieszenie przednie, kieszeń tylna z zapięciem na guzik oraz mała kieszeń na wkrętak. Szlufki przy pasie. Dwa paski odblaskowe wokół nogawek według normy EN 471 klasa 2.
Rozmiar: S,M,L,XL,XXL