Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Półbuty ochronne

PÓŁBUTY OCHRONNE ISSA 36200 TACKLE S3 METAL FREE


Obuwie ochronne S3 bez metalu (z kompozytowym podnoskiem i tekstylną wkładką antyprzebiciową) z nubuku z oddychającymi wkładkami typu cordura. Elastyczność, lekkość i komfort pozwalają na zastosowanie obuwia zarówno wewnątrz pomieszczeń jak również na zewnątrz a także na nierównych powierzchniach (nieutwardzone, budowlane itp.). Inne zalety: Lekkość, Elastyczność, Bez metalu. Bardzo lekki - 530g (dla rozmiaru 42).

PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD N06 S1P METAL FREE ESD
Półbuty ochronne BEARFIELD N06 METAL FREE
Podnosek: kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wkładka antyprzebiciowa kevlarowa, zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N. Wierzchnia część buta skóra zamszowa. Podeszwa olejoodporna, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty,posiada właściwości antypoślizgowe SRC.
 
PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD K11 S1 METAL FREE
 

Podnosek: kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wierzchnia część buta materiał mikrofibra o grubości 1,8-2,0 mm,. Podeszwa olejoodporna, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty,posiada właściwości antypoślizgowe SRC.
 
 
PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD N05 S1P METAL FREE

Półbuty ochronne BEARFIELD N05 METAL FREE
Podnosek kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wkładka antyprzebiciowa kevlarowa, zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N. Wierzchnia część buta: siateczka wykonana ze wzmocnionego poliuretanu, skóra zamszowa. Podeszwa olejoodporna, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty,posiada właściwości antypoślizgowe SRC.

 

 
PÓŁBUTY OCHRONNE MIAMI S1P
 
 
Superlekkie i przewiewne półbuty ochronne DELTAPLUS z serii LIGHT WALKERS ze stalowym podnoskiem i wkładką antyprzebiciową chroniącą stopę przed przekłuciem.
Cholewka: Poliester i bawełna.
Wkładka: Wymienna, poliamid na EVA.
Podeszwa: wtryskiwana, poliuretan jednolitej gęstości.
Anty-perforacja wkładka oraz podnosek : Stal nierdzewna.
 
 
PÓŁBUTY OCHRONNE ZEPHYR Z015 S1
 
Półbuty ochronne z metalowym podnoskiem. Posiadają zamszową cholewkę. Zewnętrzna część podeszwy odporna jest na benzynę, oleje i inne substancje chemiczne. Posiadają gumową ochronę czubka buta oraz podeszwę antypoślizgową SRA, która ma także właściwości antyelektrostatyczne. Produkt zgodny z normą EN ISO 20345.
 

PÓŁBUTY OCHRONNE SAFETIX - LEMAITRE AIRFOX S1
 
 
Obuwie ochronne wykonane z naturalnej skóry welurowej, perforacja boczna i górna. Podszewka trójwymiarowa 3D
Podeszwa PU/PU, antypoślizgowa (SRC), odporna na węglowodory. Absorpcja energii pięty. Obuwie ochronne antyelektrostatyczne. Podnosek ochronny kompozytowy 200 J, dwukrotnie lżejszy od stalowego.
Obuwie zgodne z normą EN ISO 20345 S1 SRC.
 

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX POPULAR ZAMSZ S1P

Obuwie wykonane ze skóry zamszowej, język i kołnierz a także wstawki z boku buta wykonane z oddychającej poliestrowej siateczki. Podeszwa PU, wtryskiwana, o podwójnej gęstości, wyściółka o wysokiej higroskopijności, profilowana wkładka. Otwory perforacji po bokach wspomagają cyrkulację powietrza. Posiada metalowy podnosek, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcję energii piety, właściwości antypoślizgowe SRC. Półbut w kategorii S1P posiada stalową wkładkę antyprzebiciową.
Produkt zgodny z normą EN20345.

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX POPULAR ZAMSZ S1

Obuwie wykonane ze skóry zamszowej. Podeszwa PU, wtryskiwana, o podwójnej gęstości, kołnierz i język z poliuretanu, wyściółka o wysokiej higroskopijności, profilowana wkładka. Otwory perforacji po bokach wspomagają cyrkulację powietrza. Posiada metalowy podnosek, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcję energii piety, właściwości antypoślizgowe SRC. Produkt zgodny z normą EN20345.


PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 206 S1


Półbuty bezpieczne z metalowym podnoskiem, zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana została ze skóry zamszowej z elementami odblaskowymi i otworami wentylującymi stopę. Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z PU/PU (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka. Produkt zgodny z normą EN20345.
Rozmiary: 40-47

 

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 224 S1

Półbuty bezpieczne z metalowym podnoskiem, zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana nubukowej skóry + materiał typu siateczka. Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z PU/PU (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka. Produkt zgodny z normą EN20345. Rozmiary: 39-47

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 227 S1

Półbut bezpieczny z metalowym podnoskiem. Zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana z bydlęcej skóry licowej. Podeszwa wykonana została z gumy. Guma ma najlepsze parametry antypoślizgowe ze wszystkich materiałów używanych do produkcji podeszw, jest odporniejsza od innych materiałów używanych do produkcji podeszw na niską i wysoką temperaturę. Produkt zgodny z normą EN20345. Rozmiary: 39-47

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 212 S1

Półbuty bezpieczne z metalowym podnoskiem, zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka wykonana została ze skóry zamszowej. Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z PU/PU (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka. Produkt zgodny z normą EN20345.
Rozmiary: 36-47

PÓŁBUTY OCHRONNE URGENT 214 S1

Damski półbut bezpieczny z metalowym podnoskiem. Zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Cholewka cała wykonana nubukowej skóry. Podeszwa wykonana została z gumy. Guma ma najlepsze parametry antypoślizgowe ze wszystkich materiałów używanych do produkcji podeszw i jest odporniejsza od innych materiałów używanych do produkcji podeszw na niską (mróz) i wysoką temperaturę.
Rozmiary: 36-41. Produkt zgodny z normą EN20345.

PÓŁBUTY SPORTOWE ISSA LIGHT 06784

Obuwie sportowe bez podnoska - do użytku w czasie wolnym.
Oddychająca cholewa, podeszwa wykonana z tworzywa Phylon, wkładka z kauczuku termoplastycznego.
PHYLON - nowoczesny piankowy materiał z którego wykonana jest podeszwa, zapewnia obuwiu super lekkość, elastyczność, wygodę i przede wszystkim miękkość.
Kolor: niebieski z szarą podeszwą i seledynowymi oraz odblaskowymi wstawkami.

PÓŁBUTY OCHRONNE BEARFIELD R03 S1

Półbut wiązany, kategoria ochrony S1. Podnosek kompozytowy wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Wierzchnia część buta wykonana ze skóry dwoinowej o grubości 1,6 - 1,8 mm.
Wyściółka higroskopijna, z przewiewnej tkaniny, wchłaniająca pot. Wyściółka ze sztucznego futra. Podeszwa PU/PU o podwójnej gęstości, olejoodporna, odporna na węglowodory, antyelektrostatyczna, absorpcja energii pięty, posiada właściwości antypoślizgowe SRC. Wkładka wymienna. Język miękki. Wyżej nalany podnosek - idealny dla brukarzy, elementy odblaskowe.

PÓŁBUTY OCHRONNE CERVA RAVEN XT S3

Półbuty ochronne z metalowym podnoskiem i wkładką antyprzebiciową. Podeszwa zewnętrzna wykonana z PU o podwójnej gęstości z absorbcją energii w obcasie. Masywne oblanie podnoska. Cholewka wykonana z wodoodpornej skóry. Masywne oblanie podnoska. Paliwo i olejoodporna podeszwa SRC. Odblaskowe elementy.
 

PÓŁBUTY OCHRONNE POLSTAR CLAS S1

Obuwie wykonane w klasie S1 z bardzo mocnej i wytrzymałej pełnoziarnistej skóry buffalo.
Specjalnie utwardzona, super wytrzymała, antypoślizgowa i antyelektrostatyczna podeszwa PU/TPU wykonana metodą podwójnego wtrysku (podwójna gęstość), zewnętrzna warstwa wykonana ze specjalnie utwardzonego poliuretanu TPU. Absorpcja energii pięty - amortyzacja. Podnosek metalowy, szeroki, ergonomiczny, odporny na uderzenia do 200 J. Podszewka z tkaniny o wysokiej higroskopijności to gwarancja suchej stopy. Wymienna wkładka - profilowana, komfortowa.
Produkt zgodny z normą EN20345

PÓŁBUTY OCHRONNE 201 S1, S1P, 0B

Półbut bezpieczny z metalowym podnoskiem.
Zamknięty obszar pięty, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie.
Cholewka wykonana ze skóry typu "buffalo" o grubości nie mniejszej niż 1,6 mm ze wstawkami z materiałów sztucznych na wysokości kostki
Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna jest wykonana z poliuretanu (dwie różne gęstości poliuretanu), podeszwa zewnętrzna jest twardsza , wewnętrzna bardziej miękka.
Wersja S1P z wkładką antyprzebiciową w podeszwie.
Wersja 0B bez metalowego podnoska.
Produkt zgodny z normą EN20345
 

PÓŁBUTY OCHRONNE MAX POPULAR 01

Obuwie wykonane z naturalnej, bydlęcej skóry licowanej
Podeszwa lekka PU/PU wtryskiwana, o podwójnej gęstości, antyelektrostatyczna, antypoślizgowa, absorpcja energii pięty.
Podszewka higroskopijna
Wkładka wymienna i profilowana.
Produkt zgodny z normą EN ISO 20347:2004/A1:2007
Kategoria ochrony 01