Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Łopaty i szpadle

SZPADEL PROSTY, METALOWY TRZONEK TOPEX 15A025

Szpadel TOPEX przeznaczony głównie do prac ogrodowych i budowlanych. Głowica z wysokiej jakości hartowanej stali, zakończona prosto. Trzonek z profilowanej rury stalowej, pokryty tworzywem, co zapewnia pewny chwyt. Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego, stabilnie leży w dłoni, co podnosi komfort pracy produktem.

SZPADEL OSTRY, METALOWY TRZONEK TOPEX 15A020

Szpadel TOPEX przeznaczony głównie do prac ogrodowych i budowlanych. Głowica z wysokiej jakości hartowanej stali, ostro zakończona. Trzonek z profilowanej rury stalowej, pokryty tworzywem, co zapewnia pewny chwyt. Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego, stabilnie leży w dłoni, co podnosi komfort pracy produktem.

SZPADEL PROSTY, DREWNIANY TRZONEK 15A040

Szpadel TOPEX przeznaczony głównie do prac ogrodowych i budowlanych. Głowica wykonana z wysokiej jakości stali hartowanej, zakończona prosto. Trzonek z mocnego drewna, zakończony uchwytem w kształcie litery „T", co ułatwia wbijanie go nawet w twardą ziemię.

SZPADEL OSTRY, DREWNIANY TRZONEK 15A035

Szpadel TOPEX przeznaczony głównie do prac ogrodowych i budowlanych. Głowica wykonana z wysokiej jakości stali hartowanej, ostro zakończona. Trzonek z mocnego drewna, zakończony uchwytem w kształcie litery „T", co ułatwia wbijanie go nawet w twardą ziemię.

SZPADEL OSTRY KRÓTKI, SAPERKA, METALOWY TRZONEK 15A055

Szpadel krótki „saperka" TOPEX przeznaczony do wszechstronnego zastosowania przy pracach ogrodowych. Głowica z wysokiej jakości hartowanej stali, ostro zakończona. Trzonek z profilowanej rury stalowej, pokryty tworzywem, co zapewnia pewny chwyt. Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego, stabilnie leży w dłoni, co podnosi komfort pracy produktem.

ŁOPATA PIASKOWA, METALOWY TRZONEK TOPEX 15A030

Łopata piaskowa TOPEX przeznaczona głównie do przerzucania sypkich materiałów. Głowica z wysokiej jakości hartowanej stali. Trzonek z wytrzymałego metalu, pokryty trwałym tworzywem, co zapewnia pewny chwyt. Rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego, stabilnie leży w dłoni, co podnosi komfort pracy produktem.

ŁOPATA PIASKOWA, DREWNIANY TRZONEK 15A050

Łopata piaskowa TOPEX przeznaczona głównie do przerzucania sypkich materiałów. Głowica wykonana z wysokiej jakości stali hartowanej. Trzonek z mocnego drewna, odpornego na uszkodzenia.