Strefa BHP Poniatowa - artykuły BHP, odzież robocza, obuwie ochronne

foto
Dystrybutor odzieży
roboczej i artykułów BHP

Miotły i szczotki


MIOTŁA LAURA

Wykonana z drewna, tworzywa sztucznego oraz metalu, idealna w utrzymywania porządku na ulicach, podjazdach, chodnikach oraz większych powierzchniach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, odpowiednio dobrane włosie doskonale sprawdza się również podczas ogrodowych prac porządkowych oraz do wymiatania piasku ze szczelin pomiędzy kostkami brukowymi.

MIOTŁA MAGAZYNOWA

Wykonana z drewna, tworzywa sztucznego oraz metalu, 40 cm długości, idealna do wszelkich prac porządkowych, stosowana do czyszczenia powierzchni magazynowych oraz innych przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynków, posiada sztywne włosie, które doskonale nadaje się do wymiatania piasku w szczelinach między kostkami brukowymi.

MIOTŁA ULICÓWKA

Wykonana z drewna, tworzywa sztucznego oraz metalu, 40 lub 50 cm długości, idealna do wszelkich prac porządkowych m. in. do utrzymywania porządku na ulicach, podjazdach, chodnikach oraz większych powierzchniach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, odpowiednio dobrane włosie doskonale sprawdza się również podczas ogrodowych prac porządkowych oraz do wymiatania piasku ze szczelin pomiędzy kostkami brukowymi.

MIOTŁA SARA

Wykonana z drewna, tworzywa sztucznego oraz metalu, idealna do wszelkich prac porządkowych m. in. do utrzymywania porządku na ulicach, podjazdach, chodnikach oraz większych powierzchniach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

MIOTŁA SORGHO

Miotła SORGHO TOPEX bardzo przydatna podczas prac ogrodowych. Wykonana ze słomy SORGHO i wzmocniona pięcioma szwami. Trzonek z mocnego drewna.

TRZONEK DREWANIANY LUX

Trzonek wykonany z drewna, 120 cm długości, trwały i wygodny w użytkowaniu.